Pre tých, ktorí chcú vedieť odpoveď „z fleku“, tak... Z Fleck-u môže pracovať prakticky ktokoľvek. 😃 Aké jednoduché, však?
My však radi píšeme, preto si túto tému rozoberieme komplexnejšie. Niekedy sa totiž stáva, že niektorí ľudia nepovažujú svoju profesiu príliš vhodnú na to, aby sa s ňou objavili v priestoroch nášho coworkingu. Dovoľte nám túto predstavu vyvrátiť. Začíname. 🙂

Vo Fleck Coworking majú ľudia rôzne profesie.

Je piatok poobede. Vo Fleck zrazu zazvoní telefón. Zodvihne ho naša super Community managerka: „Dobrý deň, dovolali ste sa do Fleck Coworking. Ako vám môžem pomôcť?.“ Na druhej strane sa ozve nesmelý hlások: „Dobrý deň, tu je slečna XY. Chcela by som sa spýtať, či máte voľné miesto vo Fleck? Zároveň sa však trocha obávam, akí sú v coworkingu ľudia? Zapadnem medzi ostatných?“


Aj takéto scenáre sa zvyknú odohrávať. Môžeme vás však uistiť, že u nás každého vítame s otvorenou náručou. Snažíme sa vytvárať pohodlné miesto s príjemnou atmosférou, ktoré vo vás zanechá pozitívne dojmy. Všetci sú vo Fleck takto nastavení. Každý si rieši svoj vlastný džob, ale pokiaľ niekto s niečím potrebuje pomôcť, zrazu sú všetci nablízku a chcú spraviť dobrý skutok.
Pokiaľ ide o profesiu, môžete robiť čokoľvek. Samozrejme, pri výkone svojej pracovnej náplne by ste mali dodržiavať základné pravidlá Fleck Coworking. Pokiaľ toto spĺňate, hor sa do práce! 🙂


Do Fleck chodia predovšetkým ľudia, ktorí majú kancelársky typ zamestnania. Môžu to byť účtovníci, programátori, interiéroví dizajnéri, architekti, kreatívci, fotografi či freelanceri. A čo tak niečo netradičné? Áno, poukazujeme na to, že u nás nájdete aj kúzelníkov, prevádzkovateľov kaviarní či spisovateľov.

Fleck Coworking si zamilujú aj deti.

Žiadne vekové obmedzenia. Každý pracovitý človiečik si u nás nájde svoj Fleck.

Občas k nám zavítajú aj deti. Veď musia niekde nabrať prax. 😉

Svoje „útočisko” tu nachádzajú taktiež ľudia, ktorí potrebujú zmeniť prostredie alebo chcú mať na prácu väčší pokoj. Takže sa tu môžu ocitnúť napríklad aj študenti píšuci svoje záverečné práce.

Ak chce niekto opustiť svoju sociálnu bublinu a spoznať nových ľudí, hurá do Fleck! Vždy je tu priestor na drobný pokec s „kolegom” od vedľajšieho stola. Môžete si od neho minimálne vypýtať spätnú väzbu na vašu prácu.

Coworkingy vo veľkej obľube vyhľadávajú cestovatelia či digitálni nomádi. Nechcú byť limitovaní žiadnym časom a priestorom – to je presne to, čo Fleck ponúka – slobodu.