Pre tých, ktorí chcú vedieť odpoveď „z fleku“, tak... Z Flecku môže pracovať prakticky ktokoľvek. 😃 Aké jednoduché, však?
My však radi píšeme, preto si túto tému rozoberieme komplexnejšie. Niekedy sa totiž stáva, že niektorí ľudia nepovažujú svoju profesiu príliš vhodnú na to, aby sa s ňou objavili v priestoroch nášho coworkingu. Dovoľte nám túto predstavu vyvrátiť. Začíname. 🙂

Vo Fleck Coworking majú ľudia rôzne profesie.

Je piatok poobede. Vo Flecku zrazu zazvoní telefón. Zodvihne ho naša usmievavá community manažérka: „Dobrý deň, dovolali ste sa do Fleck Coworkingu. Ako vám smiem pomôcť?“ Na druhej strane sa ozve nesmelý hlások: „Dobrý deň, tu je pani XY. Chcela by som sa spýtať, či máte voľné miesto vo Flecku. Zároveň sa však trocha obávam, že nezapadnem medzi ostatných.“


Aj takéto scenáre sa zvyknú odohrávať. Môžeme vás však uistiť, že u nás každého vítame s otvorenou náručou. Snažíme sa vytvárať pohodlné miesto s príjemnou atmosférou, ktoré vo vás zanechá pozitívne dojmy. Všetci sú vo Flecku takto nastavení. Každý si rieši svoj vlastný džob, ale pokiaľ niekto s niečím potrebuje pomôcť, zrazu sú všetci nablízku a chcú spraviť dobrý skutok.
Pokiaľ ide o profesiu, môžete robiť čokoľvek. Samozrejme, pri výkone svojej pracovnej náplne by ste mali dodržiavať základné pravidlá Fleck Coworkingu. Pokiaľ toto spĺňate, hor sa do práce! 🙂


Do Flecku chodia predovšetkým ľudia, ktorí majú kancelársky typ zamestnania. Môžu to byť účtovníci, programátori, interiéroví dizajnéri, architekti, kreatívci, fotografi či freelanceri. A čo tak niečo netradičné? Áno, poukazujeme na to, že u nás nájdete aj kúzelníkov, prevádzkovateľov kaviarní či spisovateľov.

Fleck Coworking si zamilujú aj deti.

Žiadne vekové obmedzenia. Každý pracovitý človiečik si u nás nájde svoj Fleck

Svoje „útočisko” tu nachádzajú najmä ľudia, ktorí si chcú svoju prácu odviesť kedykoľvek počas dňa v maximálnej tichosti. Túto vymoženosť iste ocenia aj študenti pracujúci na svojich záverečných prácach.

Ak chce niekto opustiť svoju sociálnu bublinu a spoznať nových ľudí, hurá do Flecku! Vždy je tu priestor na drobný pokec s „kolegom” od vedľajšieho stolu. Môžete si od neho minimálne vypýtať spätnú väzbu na vašu prácu.

Coworkingy vo veľkej obľube vyhľadávajú cestovatelia či digitálni nomádi. Nechcú byť limitovaní žiadnym časom a priestorom – to je presne to, čo Fleck ponúka – slobodu.

A občas tu nájdete aj netypické osobnosti, napríklad akrobatov alebo modelky, pretože priestor vo Flecku je naozaj fotogenický.